Skip to main content

Cargojet Kargo Taşımacılık Hizmetleri Ltd. Şti. lojistik hayatına 26.03.2003 tarihinde Romanya Devlet Havayolları TAROM ROMANIAN AIR CARGO’nun Türkiye’de tek yetkili GSA acentesi olarak taşımacılık hizmetine başlamıştır.
İş tecrübesini ve birikimini bir araya getiren CARGOJET KARGO TAŞIMACILIK HİZMETLERİ LTD.ŞTİ. başlangıçta İstanbul’da 10 kişi ile oluşturduğu servis ağını zaman içinde geliştirerek 2008 yılında katıldığı IATA bünyesine üye olarak da hizmet vermeye başlamıştır. Müşteri memnuniyeti ve servis dizaynı içerikli bir kalite çalışmasını başlatarak, “Bölgesel ve Sektörel Uzmanlaşma” konusunda yoğunlaşmaya başlayan ve dünyanın tüm ülkelerindeki saygın ve önemli acente ve ortaklıkları ile dünya çapında deniz yolu ve hava yolu servisi ile parlak ve gururlu yarınlara tüm müşteri ve tedarikçileri ile birlikte bakmanın hırsı ile çalışmaktadır.

Cargojet Kargo Taşımacılık Hizmetleri A.Ş. olarak Uluslararası kara yolu, deniz yolu, havayolu, demir yolu, nehir yolu ve kombine taşımacılık gibi bütün taşıma türlerinde ; talepler doğrultusunda sevkiyat, dağıtım, depolama, gümrükleme ve sigorta hizmetlerini gerçekleştiren, aktif bir işletme ağına sahip olan ve anahtar teslim lojistik hizmetleri sağlamaktadır.