Skip to main content

Dünyanın her yerine kolayca ulaşabilecek uluslararası network desteğimizle, IATA ve GSA olarak tüm dünya ülkelerindeki seçkin ortak ve acentelerimizle bir takım oluşturarak ithalat- ihracat ve cross yüklemelerinizde en etkin ve düşük maliyetli uçak servisi ve charter hizmetleri.

IATA Kargo Acenteliği Hizmetlerimiz

Cargojet kuruluşundan bu güne kaliteli, hızlı ve güvenli hava kargo taşıma hizmeti vermektedir. 2008 yılından itibaren IATA belgesine sahip olan CARGOJET KARGO TAS. HIZM. LTD. STI. tüm dünya ülkelerindeki seçkin ortak ve acenteleriyle bir takım oluşturarak ithalat- ihracat ve cross yüklemelerinizde müşteri odaklı çözümler üreterek hizmet sağlamaktadır. Alternatif hava yolu, maliyet ve transit süre imkanları sunarak müşteriye en uygun çözümü sunmayı hedeflemektedir.

GSA Hizmetlerimiz

CARGOJET KARGO TAS. HIZM. LTD. STI.  2003 yılından itibaren TAROM ROMANIAN AIR TRANSPORT’un Türkiye’deki tek yetkili ‘’ Kargo Satış Acentesi ‘’ dir.
İstanbul’dan Bükreş’e direkt servis ve Bükreş üzerinden Avrupa ve Orta Doğu’nun bir çok noktasına tarifeli seferler ile hizmet vermektedir.

TAROM HAVA YOLU İLE SERVİS VERDİĞİMİZ DESTİNASYONLAR

 

ROMANYA
BUCHAREST ( DIRECT SERVICES ) OTP
CLUJ-NAPOCA CLJ
SIBIU SBZ
TIMISOARA TSR

 

AVRUPA
AMSTERDAM AMS
ATINA ATH
BARCELONA BCN
BELGRADE BEG
BRUSSELS BRU
BUDAPEST BUD
FRANKFURT FRA
HAMBURG HAM
KISHINEV KIV
LARNACA LCA
LONDON LHR
MADRID* MAD
MUNICH MUC
PARIS CDG
PRAGUE PRG
ROME* FCO
SOFIA SOF
STOCKHOLM ARN
THESSALONIKI SKG
VIENNA VIE

 

ORTADOĞU
BEIRUT BEY
TEL AVIV TLV